Serwis

Nasz serwis składa się z dwóch współpracujących komórek, serwisu mobilnego i warsztatu.

Serwis mobilny tworzą serwisanci regularnie szkoleni w fabrykach producentów.
Uzbrojeni w pełni wyposażone samochody zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na najwyższym poziomie.
Uzupełnieniem siły serwisu jest warsztat, w skład którego wchodzi wyszkolona kadra działu technicznego oraz sztab doświadczonych mechaników korzystających ze stanowisk wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Wszystko to sprawia, że serwis Multi-Rak jest godny polecenia. Świadczymy również usługi warsztatowe.
W szczególności specjalizujemy się w naprawach:
- SILNIKÓW SPALINOWYCH (benzyna, LPG, diesel)
- AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW (wózki widłowe, maszyny budowlane)
- ZAWIESZEŃ KÓŁ SKRĘTNYCH (wózki widłowe)
- MASZTÓW I OSPRZĘTU (wózki widłowe)
- HYDRAULIKI SIŁOWEJ (siłowniki i polączenia hydrauliczne - wózki widłowe, maszyny budowlane)
- PŁYT STERUJACYCH (wózki widłowe, maszyny budowlane)

Uzupełnienie szerokiej oferty usług warsztatowych jest wymiana opon pneumatycznych (super elastycznych) oraz pełnych (lanych). Montaż wykonywany jest na specjalistycznej prasie. Pełna oferta opon w naszym dziale części zamiennych.

Każdy używany wózek widłowy i magazynowy lub inny sprzęt oferowany przez nas przechodzi gruntowny przegląd i renowację. Wymieniamy wszystkie zużyte materiały eksploatacyjne (oleje, filtry, opony itd.). Usuwamy wszelkie usterki, dokonujemy niezbędnych napraw.Kompleksowo odnawiamy powłokę lakierniczą. O jakości naszych usług świadczy udzielana przez nas gwarancja. Po wygaśnięciu gwarancji świadczymy pełny zakres usług serwisowych stosując najniższe stawki serwisowe w regionie.
W celu zminimalizowania zbędnych i kosztownych przestojów w pracy urządzeń, zarówno przeglądy jak i ewentualne naprawy wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie i czasie.
Na czas poważniejszych napraw lub remontów zapewniamy sprzęt zastępczy.